5.149
Bearbeitungen
K (Efeumantel: K->G) |
K (+federbogen) |
||
Zeile 20: | Zeile 20: | ||
|- | |- | ||
|align="left" | [[Pilzschild]] || ? || Verteidigung || ? || ? || [[Holzbesingen]] | |align="left" | [[Pilzschild]] || ? || Verteidigung || ? || ? || [[Holzbesingen]] | ||
|- | |||
|align="left" | [[Federbogen]] || 14? || Angriff|| 15? || ? || [[Holzbesingen]] | |||
|} | |} |