5.149
Bearbeitungen
K (Energiering: Attribut) |
K (+waffe) |
||
Zeile 18: | Zeile 18: | ||
|- | |- | ||
|align="left" | [[Steineichenbogen]] || ? || Angriff || ? || - || [[Holzbesingen]] | |align="left" | [[Steineichenbogen]] || ? || Angriff || ? || - || [[Holzbesingen]] | ||
|- | |||
|align="left" | [[Wermelhemd]] || 9 || Verteidigung || 19 || ? || [[Herstellung: Wermelhemd]] | |||
|} | |} |